• SsangYong Korando
  SsangYong Korando
 • SsangYong Rodius
  SsangYong Rodius
 • SsangYong Actyon Sports
  SsangYong Actyon Sports
 • SsangYong Rexton
  SsangYong Rexton
 • SsangYong Tivoli
  SsangYong Tivoli

G-M Sp. z o.o. to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że główni "dowodzący" to bracia, ale również dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów tworzymy z naszymi pracownikami i klientami.

 

Firma powstała 11 marca 1992. Od początku obecności na rynku obszar działalności firmy G-M obejmował sprzedaż i serwis samochodów osobowych.

W trakcie kilkunastoletniej obecności na pomorskim rynku firma G-M współpracowała z czterema markami motoryzacyjnymi (Rover, Daewoo (FSO), Tata Motors i Mazda).W każdym z przypadków współpraca obejmowała prowadzenie sprzedaży w autoryzowanym punkcie sprzedaży wymienionych marek oraz świadczenie usług serwisowych w autoryzowanym punkcie serwisowym producentów tych samochodów. Dodatkowo firma G-M posiada umowę franczyzową na sprzedaż i serwis produktów oferowanych przez spółkę Arkus&Romet (skutery i motocykle z kolekcji Romet Motors, koreańskie motocykle Hyosung oraz elektryczny samochód Romet 4E.

W 2001 roku firma G-M uzyskała certyfikat ISO 9001: 2000. Dodatkowo, G-M posiada certyfikat „I kategorii firmy branży motoryzacyjnej” wydany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w 2004 r.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam