• SsangYong Korando
  SsangYong Korando
 • SsangYong Rodius
  SsangYong Rodius
 • SsangYong Actyon Sports
  SsangYong Actyon Sports
 • SsangYong Rexton
  SsangYong Rexton
 • SsangYong Tivoli
  SsangYong Tivoli

Poznaj nowego Ssangyong XLV

A czy Ty widziałeś już najnowszy model Ssangyong XLV?

 

Przeczytaj co sądzą oni dziennikarze Auto-Świat i Onet:

http://www.auto-swiat.pl/zdjecia/ssangyong-xlv-kompaktowy-suv-w-swietnej-cenie/xm2pqd

http://moto.onet.pl/testy-nowe/ssangyong-xlv-rodzinny-i-niedrogi-suv-z-korei-test/qjet1z

 

Lub sprawdź go sam podczas jazdy testowej w naszym salonie!

 

ZAPRASZAMY.

3 Lata Gwarancji na silnik przy zakupie motocykla ROMET

3 Lata Gwarancji na silnik przy zakupie motocykla marki ROMET MOTORS

Konsumenci którzy kupili nowy motocykl* marki ROMET MOTORS w dniach 15.03.2016 do 31.12.2016 maja możliwość skorzystania z wydłużonego okresu gwarancji na elementy silnika wynoszącego 36 miesięcy od daty zakupu bez limitu kilometrów.

 

Warunkiem przedłużenia okresu gwarancji jest łącznie: nie użytkowanie motocykla w ramach działalności gospodarczej oraz wykonywanie okresowych przeglądów technicznych w ASO zgodnie z tabelą przeglądów zamieszczoną w instrukcji obsługi. Elementy objęte 3 letnią gwarancją to elementy silnika: wszystkie wewnętrzne elementy bloku i głowicy tj. wałek rozrządu, sworzeń tłoka, korbowód, blok silnika, pokrywa zaworów, wieniec zębaty koła zamachowego, panewki, głowica silnika, zawory i prowadnice, uszczelka głowicy, łożyska korbowodu, tłoki i pierścienie, pompa oleju, popychacze zaworów, zawory, wał korbowy oraz elementy skrzyni biegów tj. wałki wejściowe, wyjściowe oraz pośrednie elementy sprzęgła (z wyjątkiem elementów podlegających zużyciu lub przegrzanych), koła zębate.

 

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń skrzyni biegów powstałych przez niewłaściwą zmianę biegów podczas eksploatacji motocykla, uszkodzeń związanych z niewłaściwym serwisowaniem silnika w którym zastosowano niewłaściwy olej lub pojazdu używanego z niewłaściwą ilością oleju w silniku. Pozostałe warunki gwarancji pozostają bez zmian. Udzielona gwarancja jest ważną tylko i wyłącznie z oryginalnym dowodem zakupu z widoczna datą wystawienia.

 

*Motocykl - pojazd jednośladowy o pojemności silnika większej niż 51 ccm z homologacja drogową.

Nowy internetowy sklep z częściami TATA

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy pierwszy w Polsce sklep internetowy z częściami zamiennymi do samochodów marki TATA.

 

Wszystkich posiadaczy samochodów Indyjskiego producenta zapraszamy do zakupów.

www.tatamotor.com.pl

 

Ostatnia szansa na Tivoli z rocznika 2015

Miło nam poinformować, że od dnia 10 lutego 2016 ruszyła ostateczna wyprzedaż modelu TIVOLI.

Wprowadziliśmy dodatkowy rabat na wersję wyposażenia Quartz 2000 zł brutto, natomiast na wersję Sapphire 2500 zł brutto.

Rodzinny crossover SsangYong Tivoli z ekonomicznym silnikiem 1,6 w lakierze metalizowanym oraz ekranem dotykowym 7" i kamerą cofania może być Twój już od 63400 zł brutto.

Liczba samochodów w promocji ograniczona.

Zapraszamy do zakupów.

Cenisz sobie bezpieczeństwo – sprawdź

Dbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich?

Domyślasz się jak samochód otrzymał najlepszy wynik 91,9 punktów na 100?

Poznaj wyniki koreańskiego programu oceny nowych samochodów:

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,SsangYong-Tivoli-z-najwyzsza-ocena-w-tescie-bezpieczenstwa,wid,17810596,wiadomosc.html?ticaid=1167c2

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam